درباره ما

آی تی میــــزبان یکی از شرکت های هاستینگ در کشور می باشد که فعالیت خود را از سال 1400 شروع کرده است و چیزی که ما را نسبت به بقیه شرکت ها متمایز میکند انتخاب سرویس هایی با سرعت بالا و استفاده از کانفیگ و سرور های قدرتمند به صورتی که پاسخگوی تمام نیاز کاربران باشد.
همچنین حس مسئولیت که تیم ما دارد به گونه ایی است که گویی مالک تمام سایت ها خودمان هستیم و به هیچ وجه تمایل نداریم برای هیچ یک از سایت ها مشکلی ایجاد شود.

درباره ما

آی تــی میـــــــزبان

شرکت میزبان ارتباطات فناوری اطلاعات با نام تجاری آی تی میزبان با شماره ثبت 24569 فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است ، و فعالیت مرتبطی مانند طراحی سایت و سئو و افزایش رتبه و پروژه های دیگری که مربوط به سایت می باشد نیز توسط تیم قدرتمند آی تی میزبان انجام می شود.

رسالت تیم ما این است که بتوانیم با ارائه سرویس های با کیفیت و سرعت بالا به همراه پشتیبانی 24 ساعته و بی نظیر رضایت تمام مشتریان خود را جلب کنیم.

چرا آی تی میزبان ؟

پشتیبانی 24 ساعته

با افتخار به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستیم و هر ساعت از شبانه روز دچار مشکل شدید میتوانید درخواست پشتیبانی ارسال نمایید تا توسط تیم ما بررسی و رفع شود.

بک آپ گیری هفتگی

قطعا اطلاعات هر سایت جزو با اهمیت ترین و مهم ترین مباحث یک سایت می باشد که با علم بر این موضوع به صورت هفتگی از اطلاعات شما بک آپ تهیه می شود تا در صورت وجود مشکل بتوانید بدون مشکل بازگردانی را انجام دهید.

سرویس ارزان و با کیفیت

قبل از هر چیزی کیفیت سرویس برای تیم ما حائز اهمیت می باشد و پس از آن قیمتی که برای کاربر نیز صرفه اقتصادی داشته باشد تا بتواند بدون فکر کردن به قیمت سرویس مطابق نیاز خود خرید را انجام دهد.

ضمانت بازگشت وجه

با اطمینان به سرویس های خود چنانچه در سرویس های سالانه ایی که خرید میکنید به هر دلیل از خرید خود پشتیبان شدید می توانید بدون قید شرط و شروط هزینه پرداختی عودت داده شود.

نماد ها و مجوزهای آی تی میزبان

تیم ما برای میزبانی سایت مشتریان از بهترین تجهیزات و مراکز داده در دنیا استفاده می کند. در کارهای خود از متخصص ترین اشخاص استفاده می کنیم و به صورت ٢٤ ساعته پاسخگوی مشتریان عزیزمان هستیم. ما یک تیم جوان و حرفه ای در شهر رشت هستیم. روزانه با مشکلات فنی کاربران مواجه می شویم و از پاسخگویی و حل مشکل آنها لذت برده و خوشحال می شویم.
همچنین با افتخار توانسته ایم با تلاش و اثبات توانایی تیم آی تی میزبان از مراجع زیر مجوز دریافت کنیم:

logo-samandehi

شبکه های اجتماعی آی تی میزبان